Inapoi

 

LISTA IMOBILELOR SI STRAZILOR DIN MUNICIPIUL TARGOVISTE

Nr. crt.

Denumire strada noua

Denumire strada veche

Incepe

Se sfarseste

Nr. imp. post. case

Nr. pare post. case

0

1

2

3

4

5

6

7

1

1 Mai

1 Mai

Bd. Independentei

Lt. Stancu Ion

1-27

 

 

2

10 Mai

1 Mai

Nicolae Filipescu

se infunda

1-5,         11-43

2-30

nr 7 - bloc 25 cu sc.A,B,C ; nr.9 - bloc 24

3

8 Martie

 

se infunda

 

1A-7

4-10

nr.1 - bloc D11F ;  nr.3 - blocurile D10A si D10B;  nr.9 - blocurile D9A si D9B;  nr.2 - bloc D7A;  nr.2A - blocurile D8A,D8B si D8C

4

9 Mai

9 Mai (Armoniei)

Bd. Independentei

Calea Domnească

 

2A

nr.1 - blocurile 10,11,12, si 13;  nr.4 - bloc 8 cu sc.A,B,C si D; nr.6 - bloc 9 cu sc.A,B,C si D; nr.8 - bloc 4PP cu sc.A si B

5

Agricultori

 

Calea Ploiesti

Serelor

 

 

 

6

Alecu Văcărescu

Simfoniei

Calea Câmpulung

Elena Văcărescu

1-9

2-8

 

7

Aleea Coconilor

Alexandru Bratescu-Voinesti

Calea Domnească

se infunda

1-13

2 - 16

 

8

Aleea Grivița

Azurului

9 Mai

se infunda

 

 

nr.1 - bloc 2 cu sc.A,B si C; nr.3 - bloc 1 ; nr.5- bloc 9 ; nr.7 - bloc 8 cu sc.A,B si C; nr.9 -bloc 7; nr.2 - bloc 3 cu sc.A,B si C; nr.4 - bloc 4 cu sc.A si B; nr.6 - bloc 6 cu sc.A,B,C si D                                                                                        

9

Aleea Mânăstirea Dealu (Mânăstirii)

Aleea Mânăstirii Dealu

Aleea Sinaia

pasaj cale ferata Targoviste-Ploiesti

1 - 33

2-38

 

10

Aleea Sinaia

Aleea Sinaia

pod Mihai Bravu peste raul Ialomita

pasaj cale ferata Targoviste-Ploiesti

1-33

2-8

 

11

Aleea Trandafirilor

Aleea Trandafirilor

Bd. I. C. Bratianu

Bd. I. C. Bratianu

3A

 

nr.5 - bloc P5; nr.7 - bloc P4;  nr.9 - bloc 17; nr.11 - bloc 1 cu sc.A si B; nr.13 - bloc 3 cu sc.A si B; nr.15 - bloc P3; nr.17 - bloc P2; nr.19 - bloc P1; nr.21 - bloc 5 cu sc.A si B; nr.23 - bloc 7 cu sc.A si B; nr.25 - bloc 9 cu sc.A si B; nr.27 - bloc 11 cu sc.A si B; nr.29 - bloc 13; nr.31 - bloc 15; nr.4 - bloc P7; nr.6 - bloc P6; nr.8 - bloc 4 cu sc.A si B; nr.12 - bloc 6 cu sc.A,B, si C; nr.14 - bloc 8 cu sc.A si B; nr.16 - bloc 10 cu sc.A,B si C; nr.18 - bloc 12 cu sc.A,B si C; nr.20 - bloc 14 cu sc.A,B si C; nr.22 - bloc 16 cu sc.A,B si C

12

Alexandru Ilie

 

Pictor Ion Craciun

Bastionului

1-21

2-26

 

13

Alexandru Ioan Cuza

G-ral Eremia Grigorescu

Calea Domnească

Revoluției

1-39

4-36

nr.2 - bloc locuinţe

14

Alexandru Vlahuță

Alexandru Vlahuță

Mr. Breziseanu Eugen

se infunda

1-13

2-10

 

15

Ana Ipătescu

Ana Ipătescu

C-tin Brâncoveanu

Lt. Pârvan Popescu

1-17

2-38

nr.10A - bloc 8C

16

Aleea  Arcașilor

Arcașilor

Basarabiei

se infunda

 

 

nr.2 - bloc 36A cu sc.A si B  si blocul 36B cu sc.A si B; nr.4 - bloc 37 cu sc.A si B; nr.6 - bloc 38 cu sc.A si B

17

Arh.Gheorghe Pintea

 

Bd.Unirii

se infunda

1-11

 

 

18

Arsenalului

 23 August

Bd. Mircea cel Bătrân

se infunda

3 -13

2-14

nr.1 bl.F1si F2

19

Apusului

DE 7/394

Calea Ialomiței

Iazul Morilor

 

 

 

20

Avram Iancu

Melodiilor

9 Mai

G-ral Matei Vlădescu

1A, 3A,3B

 

nr.1 - bloc 40; nr.3 - bloc 41; nr.5 - blocurile 42,43,44; nr.7 - bloc 54, nr.9 - blocul 46 cu sc.A , B si C; nr.11 - bloc 47; nr.13 - bloc 48 cu sc.A,B si C; nr.15 - bloc 49; nr.2 - bloc 10 cu scA,B,C si D; nr.4 - blocurile 16 cu sc.A,B,C si D si 17 cu sc.A,B si C; nr.8 - bloc 35; nr.12 - bloc 23 cu sc.A,B.C si D; nr.14 - bloc 24 cu sc.A,B,C si D; nr.16 - bloc 25 cu sc.A,B,C si D; nr.18 - bloc 26 cu sc.A,B,C si D; nr.18A - bloc 27 cu sc.A si B; nr.20 - bloc 36 cu sc.A,B si C; nr.20A - bloc 37 cu sc.A,B si C

21

Bărăției

Narciselor

C-tin Brâncoveanu

Calea Domnească

1-55

4 - 44

 

22

Barbu Lăutaru

Lămâiței

Calea Ploiești

Sârbilor

1-51

2-48

 

23

Basarabiei

Salcâmilor

Tudor Vladimirescu

Bd. Unirii

1-5,9A

2-4,12-16

nr.7 - bloc 4A;  nr.9 - bloc 5A;  nr.6 - blocurile 3A ,3B si 3C; nr.8 - bloc 2A;  nr.10 - blocurile 1C si 1D

24

Bastionului

 

Preot Toma Georgescu

Dr.Leo Plânga

1-9

 

 

25

Bd. Eroilor

Bucegi

Aleea Sinaia

sens giratoriu Sala polivatenta

1-7

2-38

nr.9 - blocurile C7C si C7D; nr.11 - blocurile C6A,C6B si C6C; nr.13 - blocurile C5A,C5B si C5C; nr.15 - blocurile C4A si C4B;                      nr.17 - blocurile 11A ,11B si 11C

26

Bd. Independenței

Bd. Independentei

Bd. Mircea cel Bătrân

Bd. I. C. Bratianu

 

6-12

nr.3 -bloc 6PP cu sc.A ,B si C;  nr.5 - blocurile O3 cu sc.A si B si O4; nr.7 - bloc J1;  nr.9 - blocurile J2, J3 cu sc.A si B,  J4 cu sc.A si B si J5; nr.11 - bloc G;  nr.13 - bloc 23 UJCM cu sc.A si B;  nr.15 - bloc 12 ICMD;  nr. 17 - bl. Caraiman,  nr.19 - bloc 2 cu sc.A si B;  nr.19A - bloc 12 cu sc.A si B;  nr.21 - blocurile 1 cu scA si B si  bloc11 cu sc.A si B;   nr.2A - blocurile H10,H11,H12 si H13;  nr.14 - bloc 9 cu sc.A,B si C;  nr.16 - bloc 8 cu sc.A,B si C;  nr.18 - bloc 12 IPJ;  nr.20 - bloc 7 cu sc.A,B si C;  nr.22 - bloc 4 cu sc.A-D;  nr.24 - blocurile 5 cu sc.A si B si 6;  nr.26 - blocurile 3A,3B,3C si 3D;  nr.28 - blocurile 2A,2B si 2C;  nr.30 - bloc 1 UPET

27

Bd. Ion C. Bratianu

Tudor Vladimirescu

Bd. Regele Carol I.

Petru Cercel

1 - 55

2

nr.9 - bloc 159; nr.11 - bloc 161 cu sc.A si B; nr.13 - bloc 163;            nr.15 - bloc 165;  nr.59 - blocurile 17H,17A;   nr.61 - bloc 28B cu sc.A si B; nr.63 - bloc 29B cu sc.A si B; nr.65 - blocurile 58B si 58C cu sc.A si B; nr.67 - bloc 56C; nr.67A - blocurile 57A,57B si 57C ; nr.69 - blocurile 50A si 50B; nr.6 - bloc P9; nr.8 - bloc 1 MAN cu sc.A si B; nr.14 - bloc 2 MAN cu sc.A si B, nr.26 - bloc P8, nr.28 - blocurile A1A si A1B; nr.30 - blocurile A2A, A2B, A2C si A2D; nr.32 - bloc A3C; nr.34 - blocurile D1C si D1B; nr.36 - blocurile D2A si D2B; nr.40 - bloc D3, nr.42 - bloc D4; nr.44 - bloc D5; nr.46 - blocurile D6C,D6D si D6E; nr.48 - blocurile 23A,23B si 23C; nr.50 - blocurile 24A si 24B; nr.52 - blocurile 25B, 25C si 25D; nr.54 - blocurile 26A si 26B; nr.56 - blocurile 27B si 27C; nr.58 - blocurile 29A,29B si 29C (minion); nr.60 - blocurile 30A si 30B; nr.62 - bloc 31D, nr.64- Centrul Sf.Elena

28

Bd. Libertății

Bd. Libertății

Poet Grigore Alexandrescu

Calea Domnească

 

 

nr.1 - blocurile D1,D2,D3 si D4; nr.3 - blocurile B1,B2 si B3; nr.7 - blocurile C1,C2,C3 si C4; nr.9 - bloc C5; nr.4 - blocurile A3A cu sc.A1 si A2, A3B si A3C

29

Bd. Mircea cel Bătrân

Bd. Victoriei

Poet Grigore Alexandrescu

Calea Domnească

5

 

nr.3 - blocul A1 cu sc.A,B,C si D; nr.7 - blocurile A5I, A4H si A5J; nr.2 - blocul K; nr.4 - blocurile G1,G2,G3 si G4; nr.10 - blocurile H1,H2,H3 cu sc.C si D, H4 , H5,H6 cu sc.G,H si I, H7, H8 si H9; nr.14 - blocurile X1A,X1B si X1C; nr.16 - blocurile X2A si X2B

30

Bd. Regele Carol I

Castanilor

Bd. Mircea cel Bătrân

str. Garii

1-43, nr.43A - vila nr.1; nr.45 - vila nr.3,  nr.45A - vila 2,       47-49

2-70

nr.38 - bloc 44; nr.40 - bloc 46; nr.42 - bloc 1 cu sc.A si B (fost bl.48)

31

Bd. Unirii

1 Decembrie 1918

sens giratoriu Sala polivalenta

Col. Băltărețu

 

20A ,  34

nr.1 - bloc 39A cu sc.A si B si 39B cu sc.A si B; nr.3 - bloc 40 cu sc.A si B; nr.5 - bloc 41 cu sc.A si B;  nr.7 - bloc 42 cu sc.A si B;  nr.9 - bloc 44 cu sc.A - F, nr.11 - bloc 50 cu sc.A si B;  nr.13 - bloc 51 cu sc.A-E;  nr.15 - bloc 59 cu sc.A si B; nr.17 - bloc 60 cu sc.A-E; nr.19 - bloc 64 cu sc.A si B; nr.21 - bloc 67 cu sc.A-E; nr.23 - bloc 68 cu sc.A si B; nr.25 - bloc 69 cu A si B; nr.27 - bloc 71 cu sc.A si B; nr.29 - bloc 70 cu sc.A si B; nr.31 - bloc 81 cu sc.A si B; nr.33 - blocurile  AX10 cu sc.C si D si 12AX;  nr.8A - bloc 100G;   nr.8B  (Kamile Farm);   nr.8C- bl.C1  ( Kamile Farm);  nr.8C- bl.C2 ( Kamile Farm);  nr.8C- bl.C3   ( Kamile Farm);  nr.12 - bloc 2 cu sc. A şi B ; nr.14 - bloc 1 cu sc. A si B; nr. 16 - bloc 2  , nr.32 - blocurile 72A,72B ,72C,73A si 73B;  nr.18- bl. Kamile Farm; 

32

Berzei

Mr. Eremia Popescu

Mr. Breziseanu Eugen

Tudor Vladimirescu

1-69

2-56

 

33

Boerescu Zaharia

Boerescu Zaharia

Bd. Independentei

Nicolae Filipescu

9-11

4, 8-20

nr.1 - blocurile P1,P2 si P3; nr.3 - bloc K1 si K2; nr.5 - blocurile K3 si K4; nr.7 - blocul 8 cu sc.A,B si C; nr.2 - blocurile R1,R2 si R3; nr.6 - blocurile N1,N2 si N3

34

Brasovului

Brasovului

Mihai Bravu

se infunda

1-3

2

 

35

Bucovinei

Macesului

Basarabiei

se infunda

 

 

nr.1 - blocul 5B; nr.3 - bloc 45 cu sc.A si B; nr.2A - bloc 49 cu sc.A si B; nr.4 - bloc 46 cu sc.A si B

36

Calafat

Luminii

Calea București

se infunda

1-7

2-52

 

37

Calea București

Nicolae Bălcescu

Intersectia cu G-ral Matei Vlădescu (fosta Independentei)

intersectia DN 71 si Dj 711

5,                21-167

44-172

nr.3B - blocurile G9 tronson A si G9 tronson B cu 2 scari, nr.7 - bloc H1A; nr.9 - bloc H1B; nr.11 - bloc H1C; nr.13 - bloc H2A; nr.15 - bloc H2B; nr.17 - bloc H2C; nr.4 - bloc O1D; nr.6 - bloc O1C; nr.8 - bloc O1B; nr.10 - bloc O1A; nr.12 - bloc O2D; nr.12A - bloc O2E; nr.14 - bloc O2C; nr.16 - bloc O2B; nr.18 - bloc O2A; nr.20 - bloc O3C; nr.22 - bloc O3B; nr.24 - bloc O3A; nr.26 - bloc N1B; nr.30 - bloc N2D; nr.32 - bloc N2C; nr.34 - bloc N2B; nr.36 - bloc N2A; nr.38 - bloc N3C; nr.40 - bloc N3B; nr.42 - bloc N3A

38

Calea Câmpulung

Calea Câmpulung

Poet Grigore Alexandrescu

Depozit MAPN Priseaca

1-75,        87-89,           93-141

2-212

nr.77 - blocurile 31A cu sc.A si B , 31B cu sc.A si B si 31C cu sc.A si B;  nr.79 - bloc 32 cu sc.A si B; nr.81 - bloc 33 cu sc.A si B; nr.83 - bloc 34 cu sc.A si B; nr.85 - bloc 35 cu sc.A si B, nr.91 - camin nefamilisti Romlux

39

Calea Domnească

Nicolae Bălcescu

Bd. Eroilor

                                                        

1-367

2-206,     206-210, 216-218, 236-370        

nr.206 - bloc locuinte; nr.212 - bloc 48 sc.B; nr.214 - bloc 48 sc.A; nr.220 - bloc locuinte; nr.222 - bloc A3D; nr.224 - bloc A3E; nr.226 - bloc A4F; nr.228 - bloc A4G; nr.230 - bloc X2C; nr.232 - bloc X2D; nr.234 - bloc X2E

40

Calea Ialomiței

Canalului

Gimnaziului

Calea București

 

2-222

nr.224 - bloc 3A; nr.226 - bloc H2D

41

Calea Ploiești

Calea Ploiești

Calea București

se infunda

3-149

2-120              

nr.1 - blocurile L2A,L2B,L2C si L2D

42

Camil Petrescu

Vanatori

Linistei

Tudor Vladimirescu

1-13

2-12

 

43

Câmpului

Câmpului

 

 

1

2

 

44

Catedralei

 

Radu de la Afumați

se infunda

1-5

2-22

 

45

Cernauti

Tudor Vladimirescu

Prutului

Bd. Eroilor

 1A-1B,    7-27

4-22

nr.1 - blocurile E11A,E11B si E11C; nr.3 - blocurile E10A,E10B si E10C; nr.5 - blocurile E9A si E9B; nr.2 - blocurile C5B,C5C si C5D

46

Cetatea Alba

 

Tighina

Cpt. Tudorică Popescu

- 

2-38

 

47

Cetății

Cetatii

Col. Băltărețu

Berzei

1-51

2-54

 

48

Ciocarliei

Ciocarliei

Calea Câmpulung

se infunda

1-15

2-10

 

49

Ciprian Porumbescu

Ciprian Porumbescu

Neagoe Basarab

Aviator Negel

 

   2-28

nr.1 - blocurile C1B si C1C; nr.3 - blocurile C2B si C2C; nr.5 - blocurile C3A,C3C si C3D; nr.7 - bloc C4C

50

Cloșca

Cloșca

Cpt. Andreescu Ion

Horia

1-23

2-28

 

51

Cocorilor

Cocorilor

Petru Cercel

Ion Neculce

1-9

2-10

 

52

Col. Dumitru Băltărețu

Alexandru Ioan Cuza

Bd. Mircea cel Bătrân

pasaj CF DN 72 - Soseaua Gaesti

1-21

2-74

nr. 23 - Camine

53

Col. Marin Stănescu

Sold. Dima Gabriel (Afirmarii)

George Cair

Ionel Fernic

 

 

nr.1 - bloc 40 cu sc.A si B; nr.3 - bloc 41A; nr.2 - bloc 13 cu sc.A si B; nr.4 - bloc 14 cu sc.A si B; nr.6 - bloc 15 cu sc.A si B; nr.8 - blocurile 39C si 39D

54

Col. Nicolin Ion

Sold. Barbu Mihai

Vlad Tepes

Petru Cercel

 

 

nr.1 - bloc A1; nr.1A - blocurile 51C si 51D; nr.3 - blocurile 52A, 52B; nr.2 - bloc 61C; nr.2A - bloc 61B cu sc.A si B; nr.4 - bloc 54B cu sc.A si B si bloc 54A; nr.6 - bloc 53C

55

Col. Stan Zătreanu

Labirint

Linistei

se infunda

1-41

2-26

 

56

Constructorilor

Constructorilor

Petru Cercel

 

 

2-48

 

57

Cooperației

Cooperatiei

Laminorului

se infunda

1-21

2-6

 

58

Costache Olareanu

 

Bd.Eroilor

se infunda

1-39

 

 

59

Cpt. Andreescu Ion

Cpt. Andreescu Ion

Gimnaziului

Calea Domnească

1-115

2-106

 

60

Cpt. Ion Constantinescu

Cpt. Ion Constantinescu

Nicolae Filipescu

Calea Domnească

1-17

2-12

 

61

Cpt. Ion Vasilescu

Cpt. Ion Vasilescu

Calea Domnească

Nicolae Filipescu

1-7

2-6

 

62

Cpt. Stănică Ilie

Evolutiei

Vlad Tepes

Petru Cercel

 

 

nr.1 - blocurile 42B,42C cu sc.A si B, 42D; nr.3 - blocurile 43A, 43B si 43C; nr.5 - blocurile 44A,44B cu sc.A si B si 44C; nr.7 - blocurile 45A,45B si 45C; nr.9 - blocurile 46A, 46B cu sc.A si B si 46C; nr.4 - blocurile 50A; nr.6 - bloc 49 cu sc.A si B; nr.8 - blocurile 48A,48B si 48C; nr.10 - blocurile 47C si 47D

63

Cpt. Tudorică Popescu

Tudorică Popescu

Calea Domnească

Bd. Eroilor

1-17,            21-41,     45-73

2-120

nr.19 - bloc 40 cu sc.A,B si C; nr.43 - bloc 39A cu sc.A,B si C; nr.75 - blocurile C7A si C7B

64

Crăițelor

Craitelor

Calea București

Calea Ialomiței

1-17- 19

 

nr.2 - blocurile 5A,5B,5C si 5D; nr.4 - blocurile 4A si 4B; nr.6 - blocurile 3B si 3C; nr.1B - bloc G8 cu sc.B si C

65

Crângului

Crângului

continuare Calea Câmpulung

Motel Priseaca

1-77

2-118

 

66

Cretzulescu

Lalelelor

Mihai Bravu

Matei Basarab

1-19

2-24

 

67

Crișan

Crișan

Cpt. Andreescu Ion

Morilor

1-25

2-24

 

68

Crizantemei

 

Calea Cimpulung

se infunda

1-n

2-n

 

69

Cronicarilor

Crivatului

Calea București

se infunda

1-55

2-18

 

70

Constantin Brâncoveanu

C-tin Brâncoveanu  ( Brazilor)

Calea Domnească

sens giratoriu Sala polivatenta

1-27,         31-33,      35-39,     45-65,      75-79  81

2-62,68 ,

nr.29 - blocurile 8A si 8B;  nr.33A - bloc 7B;  nr.41 - bloc 4 cu sc.A si B; nr.43 - bloc 1B; nr.67 - blocurile B1 si B2; nr.69 - blocurile B3 si B4; nr.71 - blocurile B5 si B6; nr.73 - bloc B9, nr.73A - bloc B 8; nr.70 - bloc 18A,  nr.72 - blocurile 19B si 19C;  nr.74 - blocurile D01,B01,B02; nr.76 - blocurile 11D,11E si 11F

71

Curcubeului

Curcubeului

Calea Câmpulung

se infunda

1-11

 

 

72

Dâmboviței

Dâmboviței

Crângului

 

1-49

2-70,

 

73

Diaconu Coresi

Renasterii

Radu cel Mare

se infunda

 

 

nr.1 - bloc 13 cu sc.A-F; nr.3 - bloc 12 cu sc.A-F; nr.5 - bloc 11 cu sc.A-F; nr.7 - bloc 10 cu sc.A-F; nr.9 - bloc 9 cu sc.A-D; nr.2 - blocurile 8A,8B si 8C; nr.4 - bloc 7; nr.6 - bloc 6; nr.8 - bloc 5

74

Dinu Lipatti

Fluturilor

Cpt. Tudorică Popescu

Radu Popescu

 

14-28

nr.1 - bloc 39 cu sc.A-E;  nr.2 - bloc 35B cu sc.A si B;  nr.4 - bloc 35A cu sc.A sI B; nr.6 - bloc 36 cu sc.A si B; nr.8 - bloc 37 cu sc.A si B; nr.10 - bloc 37A cu sc.A si B; nr.12 - bloc 41 cu sc.A,B si C

75

Dr. Benone Georgescu

Plaiului

Tudor Vladimirescu

se infunda

1-15

2-14,           18-24

nr.16 - blocurile 82A cu sc.A si B si 82B cu sc.A si B

76

Dr. Marinescu Gheorghe

Amurgului

Vasile Voiculescu

se infunda

 

 

nr.1 - bloc 79 cu sc.A si B; nr.3 - bloc 80 cu sc.A-D; nr.5 - bloc 74 cu sc.A si B; nr.7 - bloc 78 cu sc.A-F

77

Dr. I. Marinoiu

Doctor Marinoiu

Alexandru Ioan Cuza

Poet Grigore Alexandrescu

1-17

2-10

 

78

Dr. Oprescu Dumitru

Busuiocului

Tineretului

Vasile Voiculescu

 

 

nr.1 - bloc 18 cu sc.A si B; nr.3 - bloc 13 cu sc.A-E; nr.5 - bloc 17 cu sc.A-D; nr.7 - blocurile 16A si 16B; nr.9 - bloc 15 cu sc.A si B; nr.11 - bloc 11 cu sc.A-D; nr.13 - bloc 14 cu sc.A si B; nr.2 - bloc 25;  nr.4 - blocurile 24A si 24B; nr.6 - blocurile 23A si 23B; nr.8 - blocurile 22A si 22B; nr.10 - blocurile 21A si 21B; nr.12 - blocurile 20A si 20B

79

Dr.Leo Plânga

 

C-tin Brâncoveanu

Cpt. Tudorică Popescu

1-21

 

 

80

Duiliu Zamfirescu

Inului

Ana Ipătescu

Mihai Eminescu

 

 

nr.2 - bl. 11 cu sc.A si B; nr.4 - bloc 12 cu sc.A si B; nr.6 - bloc 14 cu sc.A-D; nr.8 - bloc 15 cu sc.A-D; nr.10 - bloc 16 cu sc.A-D;    nr.12 - bloc 17 cu sc.A-F; nr.14 - bloc 18 cu sc.A si B

81

Ecoului

Ecoului

Virgil Draghiceanu

se infunda

3-7

2-10

nr.1 - bloc 13 cu sc.A si B; nr.1A - bloc 3 cu sc.A si B

82

Elena Văcărescu

Vantului

Alecu Văcărescu

Valul Cetății

1-15

2-10

 

83

Fluierași

Fluierasi

Petru Cercel

Cronicarilor

1-39

2-44

 

84

Fructelor

Fructelor

Petru Cercel

Cronicarilor

1-37

2-40

 

85

Fundatura Mr. Coravu Ion

Mr. Coravu Ion

Mr. Coravu Ion

se infunda

1-9

2-10

 

86

Gabriel Popescu

Caraiman

10 Mai

se infunda

1-9

2-8

nr.11 - blocurile 2B,2C si 2D; nr.13 - blocurile 1A,1B,1C si 1D; nr.10 - bloc 3, bloc 2

87

Gării

Gării

Bd. Regele Carol I

Bd. Unirii

 

 

nr.4 - bloc Garsoniere

88

George Cair

G-ral Vasile Milea (Cutezatorilor)

Bd. I. C. Bratianu

Col. Marin Stănescu

 

 

nr.1 - blocurile 17B si 17C; nr.5 - blocurile 18A si 18B; nr.7 - blocurile 19B si 19C; nr.9 - bloc 10 cu sc.A si B; nr.11 - bloc 11 cu sc.A si B; nr.13 - bloc 22; nr.15 - bloc 3B cu sc.A si B; nr.2 - bloc 28A; nr.2A - blocurile 27B cu sc.A si B, 27C si 27D; nr.4 - blocurile 26A , 26B si 26C cu sc.A si B;  nr.4A - bloc 25D;  nr.6 - blocurile 24A cu sc.A si B si 24B; nr.8 - blocurile 23A si 23B; nr.12 - bloc 12 cu sc.A si B;  

89

George Coșbuc

Prof. Radian Nicolae

Calea Domnească

Cpt. Andreescu Ion

1-5

2-8

 

90

George Enescu

George Enescu

Bd. Regele Carol I

se infunda

1-19

2-22

 

91

Gheorghe Petrașcu

Viorele

Bărăției

se infunda

1-7

2-12

 

92

Gimnaziului

Gimnaziului

Calea Domnească

Calea Ialomiței

1-21

2 - 88

 

93

Grădinari

Gradinari

Calea Ploiesti

Calea București

1-107

2-94

 

94

G-ral Ion Emanoil Florescu

Mircea cel Bătrân

Bd. I. C. Bratianu

Radu de la Afumați

 

 

nr.1 - bloc C1; nr.3 - bloc D1A; nr.3A - blocurile D14A si D14B; nr.5 - blocurile D13A ,D13B,D13C si D13D; nr.7 - blocurile D12A,D12B,D12C si D12D; nr. 9 -blocurile D11A,D11B si D11C; nr.2 - blocurile B1A si B1B; nr.10 - bloc 4; nr.12 - bloc 9; nr.14 - bloc 5; nr.16 - bloc 6; nr.20 - bloc 8; nr.22 - bloc7

95

G-ral Matei Vlădescu

Bd. Independentei

Bd. Independentei

Calea Domnească

 

 

nr.1 - blocurile 18,19,20,21 si 22;  nr.3 - bloc 34 cu sc.A si B;  nr.5 - blocurile 32 cu sc.A si B si 33 cu sc.A si B;  nr.7 - blocurile 30 cu sc.A si B si 31 cu sc.A si B

96

Herta

 

Tighina

Cpt. Tudorică Popescu

1-11,

2-16

 

97

Hipodromului

 

Petru Cercel

Cronicarilor

1-31

 

 

98

Horia

Horia

Cpt. Andreescu Ion

se infunda

1-5

2-26

 

99

Hotin

Tudor Vladimirescu

Nistrului

Cernauti

 

2-4

nr.1 - blocurile C1C si C1D;  nr.3 - blocurile C6A si C6B;  nr.5 - bloc C5A

100

Ialomiței

Ialomiței

Calea Câmpulung

Zorilor

1-23

2-34

 

101

Iancu Jianu

Iancu Jianu

Tudor Vladimirescu

Bd. Unirii

1-39

2-32

 

102

Iancu Văcărescu

Bujorului

Alecu Văcărescu

Valul Cetății

1-13

2-12

 

103

Iazului

Umbrei

Cpt. Andreescu Ion

se infunda

1-21

2-24

 

104

Ienăchiță Văcărescu

Ienăchiță Văcărescu

Calea Câmpulung

Valul Cetății

1-33

2-28

 

105

Ileana Sararoiu

Pictor Petre Marin Constantin

Al.Manastirii Dealu

se infunda

1-n

2-n

 

106

Industriei

Industriei

 

 

1-n

 

 

107

Înfrățirii

Înfrățirii

Soarelui

se infunda

1-63

2-60

 

108

Ing. Gib Constantin

 

Silviu Stanculescu

se infunda

 

38-52

nr.2 - bloc1;  nr.4 - bloc 8;  nr.6 - bloc 7;  nr.8 - bloc 6;  nr.10 - bloc 5;   nr.16 - bloc 2;  nr.18 - bloc 3; nr.20 - bloc 4

109

Intrarea Tudorică Popescu

 

Cpt.Tudorică Popescu

Radu Popescu

1-13

 

 

110

Intrarea Ciocarliei

 

Ciocarliei

se infunda

 

 

 

111

Intrarea Teiș

 

Nicolae Bălcescu

se infunda

1-35

 

 

112

Ion Alexandru Brătescu-Voinești

Avram Iancu

Calea Domnească

Justiției

1-5

2-8

 

113

I. C. Visarion

Theodor Neculuță

Poet Grigore Alexandrescu

se infunda

 

2-8

 

114

Ion Ciorănescu

Viitorului

Radu de la Afumați

George Cair

 

 

nr.1 - bloc 9 cu sc.A-F;  nr.3 - blocurile 1A cu sc.A si B, 1B cu sc.A si B;  nr.5 - blocurile 2A cu sc.A si B, 2B cu sc.A si B;  nr.7 - bloc 3A cu sc.A si B;  nr.9 - bloc 4 cu sc.A si B;  nr.2 - bloc 7 cu sc.A si B;  nr.2A - bloc 8B;  nr.2B - bloc 8A;  nr.4 - bloc 6 cu sc.A si B;  nr.6 - bloc 5 cu sc.A-D;  nr.8 - blocurile 21A si 21B

115

Ion Creangă

Ion Creangă

Berzei

Mr. Coravu Ion

1-5

2-6

 

116

Ion Ghica

Brazilor

C-tin Brâncoveanu de la bl.5A

C-tin Brâncoveanu la bl.7A

 

2,

nr.1 - blocurile 5A si 5B;  nr.3 - blocurile 6A si 6B;  nr.5 - bloc 7A;  nr.4 - bloc 13 cu sc.A-D;  nr.6 - bloc 10 cu sc.A - D

117

Ion Heliade Radulescu

Ion Heliade Radulescu

Alexandru Ioan Cuza

Calea Domnească

1-37

2-28

 

118

Ion Luca Caragiale

Ion Luca Caragiale

Calea Câmpulung

se infunda

1-37

2-20

 

119

Ion Neculce

Randunelelor

Calea București

Fluierasi

1-19

2-6

 

120

Ionel Fernic

Evolutiei

George Cair

Vlad Tepes

 

 

nr.1 - bloc 16 cu sc.A-D;  nr.3 - blocurile 39A si 39B;  nr.5 - blocurile 41B si 41C;  nr.2 - blocurile 38A,38B,38C cu sc.A si B, 38D si 38E;  nr.4 - blocurile 37B si 37C

121

Justiției

Justiției

Calea Domnească

Gimnaziului

1-39

2-32

 

122

Lacului

DE 637 si DE 655 in suprfata de 1750 m lungime

DE 637

DE 655

 

 

 

123

Lamaitei

Lamaitei

Calea București

se infunda

1-5

2

 

124

Laminorului

Laminorului

Soseaua Gaesti

Calea Câmpulung

1-99

4-14,          18-76

nr.2 - bloc 2;   nr.2A bloc 100G cu sc. A (INOX si CORINT) si B (COS);       nr.16E - camin 1 cu tronson A si B

125

Laura Stoica

 

Prof. Victor Oprescu

se infunda

 

2-24

 

126

Lăzărică Petrescu

Sold. Dragut Dumitru

Col. Nicolin Ion

Cpt. Stanica Ilie

 

 

nr.1 - bloc A2;  nr.3 - bloc A3;  nr.5 - bloc A4;  nr.2 - blocurile 51A,51B cu sc.A si B;  nr.4 - blocurile 50B si 50C

127

Legumelor

Legumelor

Calea Ploiesti

Calea București

1-111

2-100

 

128

Liliacului

Liliacului

Calea Câmpulung

se infunda

1-5

2-4

 

129

Linistei

Linistei

Mr. Breziseanu Eugen

Col. Băltărețu

1-55

2-64

 

130

Logofăt Udriște Năsturel

Socului

Radu Popescu

se infunda

 

 

nr.1 - bloc 24 cu sc.A-D;  nr.3 - bloc 25 cu sc.A-D;  nr.2 - bloc 21;  nr.4 - bloc 20;  nr.6 - bloc 19;  nr.8 - blocurile 26 cu sc.A-D si 26C cu sc.A si B

131

Lt. Aviator Negel

Doinei

Nicolae Grigorescu

Bd. I. C. Bratianu

1-21

2-6

nr.23 - bloc C4B;  nr.25 - blocurile A3A si A3B;  nr.8 - blocurile B1C si B1D

132

Lt. Banu Ion

Agricultori

Nicolae Bălcescu

se infunda

 

2

 

133

Lt. Maj. Dragomirescu Liviu

 

Câmpulung

Cpt. Tudorică Popescu

 

2-12

nr.1 - blocurile C3A si C3B;   nr.3 - blocurile C2A si C2B;  nr.5 - blocurile C1A,C1B si C1C;  nr.7 - blocurile C10A,C10B si C10C;  nr.9 - blocurile C9A si C9B;  nr.11 - blocurile C8A si C8B

134

Lt. Pârvan Popescu

Pârvan Popescu

Calea Domnească

Câmpulung

1-81

2-94

 

135

Lt. Stancu Ion

Lt. Stancu Ion

Bd. Independentei

Tudor Vladimirescu

1-35,        37-43

2-12

nr.35A - bloc 2;  nr.35B- bloc 1

136

Lt. Viorel Mărceanu

Romanitelor

Nicolae Bălcescu

se infunda

1-7

2-6

 

137

Luceafarului

Luceafarului

Petru Cercel

se infunda

3-7                  17-49

2-48

nr.1 - blocurile 38A si 38B;  nr.1A - blocurile 41A si 41B;  nr.3A - blocurile 45A si 45B;  nr.9 - bloc 43;  nr.11 - bloc 48A

138

Macarie

Rozelor

Bărăției

se infunda

1

2-6

 nr.3 - bloc 2 cu sc.A,B si C;  nr.5 - bloc 3 cu sc.A,B si C;  nr.7 - bloc 4 cu sc.A,B si C

139

Macilor

Macilor

T. Vladimirescu

Valul Cetății

1-9

2-6

 

140

Madrid

strada Proprietate Particulara

Magrini

se infunda

1-11

2-n

nr.4- bloc M4;  nr.6- bl.M5

141

Magrini

Caramidari

Aleea Mânăstirii Dealu

hotar sat Valea Voievozilor

1-95

2-48

 

142

Scriitor Matei Alexandrescu

 

Silviu Stanculescu

se infunda

1-15

2-14

 

143

Matei Basarab

Matei Basarab

Mihai Bravu

Calea Domnească

1-105

2-108

nr.70A - blocurile 4,5,6,7,8, si 9

144

Mihai Bravu

Mihai Bravu

Calea Domnească

pod Mihai Bravu peste raul Ialomiței

1-13 -13A

2-60

 

145

Mihai Eminescu

Mihai Eminescu

Ana Ipătescu

se infunda

3-11,

2-24

nr.1 - bloc 9 cu sc.A si B

146

Mihai Popescu

Crizantemelor

Pandurilor

Petru Cercel

 

2A-18

nr.1 - blocurile 28A si 28B;  nr.3 - bloc 27A;  nr.5 - bloc 29D;  nr.7 - blocurile 33A si 33B;  nr.9 - blocurile 32A si 32B;  nr.11 - 31B si 31C; nr.2 - bloc 39A; nr.20 - bloc 45C;  nr.22 - blocurile 46A ,46B si 46C

147

Mihail Sadoveanu

Luceafarului

Luceafarului

Mihai Popescu

 

 

nr.1 - blocurile 44 si 42A;  nr.3 - bloc 42B;  nr.2 - blocurile 49A,49B;  nr.2A - bloc 48B; 

148

Milioara

Milioara

Calea Câmpulung

se infunda

1-19

2-18

 

149

Miron Costin

Panselelor

Petru Cercel

Ion Neculce

1-5

2-14

 

150

Mitropolit Antim Ivireanu

Sagetii

Popa Șapcă

Cpt. Tudorică Popescu

1-19

2-16

 

151

Moldovei

Zefirului

Basarabiei

Vasile Voiculescu

5,

 

nr.1A - bloc 4B;    nr.6 - bloc 47 cu sc.A si B;   nr.8 - bloc 48 cu sc.A si B;    nr.10 - bloc 52 cu sc. A-D;    nr.12 - bloc 56 cu sc. A-F;   nr.14 - bloc 58  cu sc.A-D;    nr.16 - bloc 53 cu sc.A-D;    nr.18 - bloc 54 cu sc.A-D;   nr.20 - bloc 55 cu sc.A-D;   nr.22 - bloc 66 cu sc.A-D;   nr.24 - bloc 65 cu sc.A si B;

152

Morilor

Lotrului

Iazului

Crișan

1-23

2-18

 

153

Mr. Breziseanu Eugen

Mr. Breziseanu Eugen

Cetatii

C-tin Brâncoveanu

1-41,        45-49

2-80

nr.43 - bloc 24 cu sc.A-D

154

Mr. Coravu Ion

Mr. Coravu Ion

Calea Câmpulung

Valul Cetății

1-51

2-70

 

155

Mr. Ion Alexandrescu

Mr. Ion Alexandrescu

Arsenalului

Col. Băltărețu

1-69

2-66

 

156

Mr. Oprescu Adrian

Tudor Vladimirescu

Mr. Spirescu

Lt. Maj. Dragomirescu Liviu

 

8-14

nr.2 - bloc 23A;  nr.4 - blocurile 24A si 24B;  nr.6 - blocurile 25A,25B si 25C

157

Mr. Spirescu

Sold. Puiu Sorin

Bd. Eroilor

Pr. Toma Georgescu

 

 

nr.1 - bloc C4C;  nr.3 - bloc C4D;  nr.7 - bloc 23B;  nr.9 - bloc 22A;  nr.11 - bloc 22B;  nr.2 - blocurile 12A,12B si 12C;  nr.4 - bloc 13;  nr.6 -bloc 14;  nr.8 - bloc 15;  nr.10 -  bloc 16;  nr.12 - blocurile 17A,17B si 17C

158

Neagoe Basarab

Neagoe Basarab

Bd. I. C. Bratianu

se infunda

1-13

 

nr.1A - bloc A1C;  nr.1B - bloc C1A

159

Negustorilor

Venus

Alexandru Ioan Cuza

Revoluției

1-3

2-4

 

160

Nicolae Bălcescu

Nicolae Bălcescu

Calea Domnească

hotar sat Teis

1-41

2-52

 

161

Nicolae Dobrin

prelungire din Coconilor si Justiției (str.partial proprietate particulara)

Coconilor

Justiției

1-21

2-32

 

162

Nicolae Filipescu

Rodnei

Bd. Mircea cel Bătrân

Calea Domnească

1-85

2-106

 

163

Nicolae Iorga

Nuferilor

Nicolae Filipescu

Nicolae Radian

1A,1B

 

nr.1 - bloc 4 cu sc.A,B si C;  nr.2 - bloc 5 cu sc.A si B

164

Nicolae Radian

George Coșbuc

Bd. Independentei

Cpt. Andreescu Ion

5-13

4A,6,          10-16

nr.1 - blocurile T1 si T2;  nr.3 - blocurile U1 si U2;  nr.2 - blocurile O1 si O2;  nr.4 - blocurile KB1 si KB2;  nr.8 - blocurile OB1 si OB2

165

Nicolae Văcărescu

Barbu Lautaru

Mr. Coravu Ion

se infunda

1-17

2-10

 

166

Nifon

Nifon

Craitelor

se infunda

1-11

2-52

 

167

Nistrului

Tudor Vladimirescu

Soroca

Hotin

2-6

 

nr.1 - blocurile C1A si C1B

168

Oilor

Oilor

Dâmboviței

Soarelui

1-9

2-18

 

169

Oituz

 

Vidin

limita proprietatii

7-11

2-12

 

170

Oltului

Oltului

Petru Cercel

se infunda

1-25

2-30

 

171

Păcii

Păcii

Neagoe Basarab

Aviator Negel

 

 

nr.1 - blocurile A5A si A5B;  nr.3 - blocurile A4A si A4B;  nr.2 - bloc C2A;  nr.4 - bloc C3B

172

Pandurilor

Merilor

Bd. I. C. Bratianu

Luceafarului

 

 

nr.1 - bloc 26C;  nr.3 - blocurile 39B si 39C;  nr.5 - blocurile 40A si 40B;  nr.2 - bloc 25A;  nr.2A - blocurile 34A si 34B;  nr.4 - blocurile 35A si 35B;  nr.6 - blocurile 36A si 36B;  nr.8 - blocurile 37A si 37B

173

Parcul Chindia

Parcul Chindia

 

 

 

 

 

174

Parcul Mitropoliei

Parcul Mitropoliei

 

 

 

 

 

175

Pădurii

drum acces DE 548

DN. 72 A

se infunda

 

2 - 88

 

176

Petru Cercel

Petru Cercel

Calea Ploiesti

Soseaua Gaesti

1-39

2-6

nr.8 - bloc 46D;  nr.10 - blocurile 47A si 47B cu sc.A si B;  nr.12 - blocurile 52C si 52D;  nr.14 - bloc 53B;  nr.16 - blocurile 31A;  nr.18 - blocurile 47A si 47B;  nr.20 - blocurile 48C si 48D.

177

Piața 1 Mai

Piata 1 Mai

 

 

 

 

 

178

Piața Bărăției

Doi Brazi

 

 

 

 

 

179

Piața Eroilor

Sala Polivalenta

 

 

 

 

 

180

Piața Gării

Piata Garii

 

 

 

 

 

181

Piața Tricolorului

Prefectura Judeteana

 

 

 

 

 

182

Piața Mihai Viteazu

Casa de Cultura

 

 

 

 

 

183

Piața Revoluției

Primaria Municipala

 

 

 

 

 

184

Piața Unirii

Autogara

 

 

 

 

 

185

Piața Vlad Țepeș

Piata Micro XI

 

 

 

 

 

186

Pictor Ion Craciun

 

Preot Toma Georgescu

Dr.Leo Plânga

1-5

 

 

187

Pictor Nicolae Grigorescu

Nicolae Grigorescu

Ciprian Porumbescu

Aviator Negel

1-11

2

 

188

Plantelor

 

DN 72A

se infunda

 

 

 

189

Plevnei

Eroilor

Calea Ploiesti

Sarbilor

1-53

2-58

 

190

Plt. Dițescu Stan

Plt. Dițescu Stan

Revoluției

Alexandru Ioan Cuza

3-13

4-14

 

191

Plugarilor

 

Sârbilor

Serelor

3-41

4-36

 

192

Poet Grigore Alexandrescu

Poet Grigore Alexandrescu

Bd. Mircea cel Bătrân

C-tin Brâncoveanu

3-69

10-48

nr.1 - blocurile E1, E2,E3,E4,E5,E6,E7 si E8

193

Poligonului

 

Nicolae Bălcescu

se infunda

 

 

 

194

Popa Șapcă

Popa Șapcă

Bărăției

Șerban Greceanu

1-55

2-52

 

195

Porumbeilor

Porumbeilor

Calea București

Fluierasi

1-23

2

 

196

Preot Toma Georgescu

Sold. Munteanu Stefan

C-tin Brâncoveanu

Cpt. Tudorică Popescu

7-9

2-38

nr.1 - blocurile 18B, 18C si 18D;  nr.3 - blocurile 22C si 22D;  nr.5 - blocurile 21A,21B si 21C

197

Prisecii

Prisecii

 

 

1-63

2-62

 

198

Prof. Alexandru Vasilescu (Aleea)

Salciilor

G-ral Matei Vlădescu

se infunda

 

 

nr. 2 - bloc 29 cu sc.A si B;  nr.4 - bloc 28 cu sc.A-D

199

Prof. Cezar Ivănescu

 

Silviu Stanculescu

se infunda

 

 

 

200

Prof. Constantin Manolescu

 

Cezar Ivanescu

se infunda

1-9

2-16

 

201

Prof. Mircea Georgescu

 

Cezar Ivanescu

se infunda

 

2-18

 

202

Prof. Cornel Popa

 

Gimnaziului

Mihai Bravu

1-101

2-102

 

203

Aleea  Prof.  Radu Gioglovan

Cupidon

Avram Iancu

Avram Iancu

 

 

nr.1 - bloc 52 cu sc.A si B;  nr.3 - bloc 53 cu sc.A si B;  nr.5 - bloc 55 cu sc.A si B;  nr.7- bloc 56 cu sc.A si B;  nr.9 - bloc 57 cu sc.A si B;  nr.11 - bloc 51; nr.13 - bloc 50 cu sc.A, B si C

204

Prof. Valerică Dumitrescu

Dunarii

Petru Cercel

se infunda

1-7

2-10

 

205

Prof. Victor Oprescu

 

Ing. Gib. Constantin

se infunda

1-23

 

 

206

Prutului

Tudor Vladimirescu

Cernauti

Cpt. Tudorică Popescu

11

2-4

nr.1 - bloc E2;  nr.3 - bloc E3;  nr.5 - bloc E4; nr.7 - bloc E5;  nr.9 - bloc E6

207

Radu cel Mare

Radu cel Mare

C-tin Brâncoveanu

Radu Popescu

        1,         7-19

 

nr.3 - bloc 18;  nr.5 - bloc 27 cu sc.A-E;  nr.21 - bloc 32B cu sc.A si B;  nr.2 - bloc 17A cu sc.A si B;  nr.4 - bloc 17 cu sc.A si B;  nr.6 - bloc 16 cu sc.A si B;  nr.8 - bloc 15 cu sc.A si B;  nr.10 - bloc 14 cu sc.A si B

208

Radu de la Afumați

Eternității

Calea București

G-ral Ion Emanoil Florescu

1A-1G

 

nr.1 - blocurile 8C,8D,8E,8F,8G si 8H;  nr.3 - blocurile 18D,18E si 18F;  nr.3A - blocurile 17D,17E,17F si 17G;  nr.2 - blocurile D6A si D6B;  nr.4 - blocurile D7B si D7C;  nr.6 - blocurile D11D si D11E

209

Radu Greceanu

Ghiocei

Bărăției

Popa Șapcă

1-47

2-24

 

210

Radu Petrescu

Gandului

Matei Basarab

se infunda

1-31

2-6

 

211

Radu Popescu

Fluturilor

C-tin Brâncoveanu

Popa Șapcă

15,17, 19

 

nr.1 - blocurile 23A,23B,23C,23D,23E si 23F;  nr. 3 - blocurile 29,30 si 31;  nr.5 - bloc 34 cu sc.A-F;  nr.7 - bloc 38 cu sc.A,B si C;  nr.9 - bloc 43 cu sc.A,B si C;  nr.11 - bloc 42 cu sc.A,B si C;  nr.13 - bloc 43A cu sc.A si B;  nr.2 - bloc 24A cu sc.A,B si C; nr.2A - bloc 22;  nr.4 - bloc 28 cu sc.A si B;  nr.4A - blocurile 32A,32B si 32C;  nr.6 - bloc 33A cu sc.A si B;  nr.8 - bloc 33B cu sc.A si B;  nr.10 - bloc 32A cu sc.A,B si C;  nr.12 - bloc 33C cu sc.A si B;  nr.14 - bloc 45 cu sc.A-D

212

Radu Vărzaru Armașu

Varzari

Calea Domnească

Matei Basarab

1-29

2-8

 

213

Răsăritului

 

Calea Ialomiței

Calea Ialomiței

1-n

2-n

 

214

Revoluției

Bd. Primaverii (Rapsodiei)

Poet Grigore Alexandrescu

Bd. Libertății

5-19

 

nr.4 - blocurile D5, D6 si D7;  nr.6 - blocurile C13,C14,C15 si C16;  nr.8 - blocurile C10,C11 si C12;  nr.10 - bloc C8 cu sc.A si B;  nr.12 - blocurile C6 si C7

215

Rovine

 

Preot Toma Georgescu

Dr.Leo Plânga

1-13

2-12

 

216

Sârbilor

Strada Noua

Calea București

se infunda

1-111

2-98

 

217

Seimeni

Seimeni

Câmpulung

Lt. Pârvan Popescu

1-7

2-14

 

218

Șerban Greceanu

Garofitei

Popa Șapcă

Cpt. Tudorică Popescu

1-25

2-24

 

219

Serelor

 

Agricultori

Sârbilor

 

 

 

220

Silviu Stanculescu

 

Calea București

 

1-85

 

 

221

Smaranda Gheorghiu

Alexandru Sahia

Calea Câmpulung

se infunda

 

2-6

 

222

Smârdan

 

Vidin

limita proprietatii

1

2-16

 

223

Soarelui

Soarelui

Crângului

 

1-53

2-86

 

224

Sold. Nae Ion

Modestiei

Bd. I. C. Bratianu

Col. Nicolin Ion

 

 

nr.1 - bloc 58D;  nr.1A - bloc 59;  nr.3 - bloc 60;  nr.5 - bloc 61A;  nr.2 - blocurile 56A si 56B;  nr.4 - bloc 55;  nr.6 - bloc 54C

225

Soroca

Tudor Vladimirescu

Nistrului

Cernauti

1

 

nr.1A - bloc D5A si D5B;  nr.3 - blocurile D4A si D4B;  nr.5 - blocurile D3A si D3B;  nr.2 - bloc C2;  nr.4 - bloc C3;  nr.6 - bloc C4

226

Șoseaua Găești

Soseaua Gaesti

pasaj DN 72 Alex. Ioan Cuza

intrare municipiul Targoviste

1-29

2-36              

 

227

Stelea

Muzeului

Revoluției

Justiției

3-23

2-4

 

228

Stoica Ludescu

Branduselor

Radu Greceanu

se infunda

1-13

 

 

229

Stolnicul Constantin Cantacuzino

Stolnicului

Calea Domnească

Justiției

1-3

2-6

 

230

Stupilor

 

 

 

1-21

2-14

 

231

Suseni

Suseni

Calea Domnească

Matei Basarab

1-11

2-22

 

232

Tabaci

Crinului

Horia

se infunda

1-9

2-4

 

233

Teilor

Teilor

 

 

1-45

2-34

 

234

Tighina

 

Bd. Eroilor

Herta

1-19

2-20

 

235

Tineretului

Tineretului

Tudor Vladimirescu

Moldovei

 

 

nr.1 - bloc 12;  nr.3 - bloc 26 cu sc.A si B;  nr.4 - bloc 28 cu sc.A-D;  nr.6 - bloc 29 cu sc.A-D;  nr. 8 - bloc 30 cu sc.A-D

236

Tony Bulandra

Fluturilor (Sperantei)

Bd. I. C. Bratianu

Vasile Blendea

 

 

nr.1 - blocurile 28C si 28D;  nr.3 - bloc 27A;  nr.5 - bloc 26D;  nr.7 - blocurile 25A si 25B;  nr.2 - bloc 29A;  nr.4 - blocurile 33A, 33B cu sc.A si B si 33C;  nr.6 - bloc 32B

237

Traian Vuia

Traian Vuia

Neagoe Basarab

Aviator Negel

1-27

2-28

 

238

Transilvaniei

Lacramioarelor

Bd. Unirii

se infunda

 

 

nr.2 - bloc 57 cu sc.A-D;  nr.4 - bloc 63 cu sc.A-D;  nr.6 - bloc 62 cu sc.A-D;  nr.8 - bloc 61 cu sc.A-D

239

Bd.Tudor Vladimirescu

Tudor Vladimirescu

Calea Câmpulung

Bd. Regele Carol I

1-13,        23-79

2-32,          36-100,         102A,

nr.15 - blocurile 3A,3B,3C,3D si 3E;  nr.17- blocurile 4A si 4B;  nr.19 - bloc B4 cu sc.A,B si C;  nr.21 - blocurile 5A si 5B;  nr.79 - bloc 153 cu sc.A si B;  nr.34 - bloc 10 cu sc.A,B si C;  nr.102 - bloc 130C;  nr.104 - bloc 2 cu sc.A si B

240

Udrea Bălcescu

Aurorei

Calea Ploiești

Sârbilor

1-41

2-34

 

241

Urmuz

Harniciei

C-tin Brâncoveanu

se infunda

 

 

nr.2 - bloc 1A;  nr.4 - bloc 2 cu sc.A-D;  nr.6 - bloc 3 cu sc.A-D

242

Valul Cetății

Duzilor

Col. Băltărețu

C-tin Brâncoveanu

1-85

2-24

 

243

Vasile Alecsandri

Vasile Alecsandri

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

Cpt. Tudorică Popescu

1-35

2-48

 

             

Inapoi